Vidaus ir lauko durys

Durys ir vartai

Durys ir vartai prisideda prie mūsų namų saugumo, juos puošia ir išskiria iš kitų namų. Taigi tiek duris, tiek ir vartus reikia rinktis kokybiškus ir patikimus. Daugelyje tinklapių, kurių kategorijose „Durys ir vartai“ galite rasti įvairių prekių, pradedant nuo durų pritraukėjų, kurie montuojami į durų varčią arba staktą. Gaminami ne tik mechaniniai, bet ir automatiniai durų atidarymo bei uždarymo įrenginiai, kuriuos galima rinktis ir pagal durų svorį, matmenis ir kitus parametrus.

Montavimas

Duris pirmiausiai reikia rinktis pagal tai, kur jos montuojamos. Pavyzdžiui, vidaus durys gali būti plonesnės, elementaresnės, su daugybe stiklo. Vidaus duris gamintojai paprastai gamina ir iš presuotojo kartono arba iš faneros — tokios durys, lyginat su pagamintomis iš natūralios medienos, yra kur kas pigesnės.

Laminuotos ir profiliuotos durys gali atsieiti kur kas brangiau, kaip ir minėtosios natūralios medienos durys. Pastarosios dažniausiai gaminamos iš pušies medienos. Ieškantiems išskirtinumo šiuolaikiniai gamintojai gali pasiūlyti ne tik neįprastų spalvų, bet ir netradiciškai dekoruotas ar stumdomas duris. Vis dažniau šiuolaikiniai vartotojai pasirenka šarvuotas lauko duris — jos praleidžia mažiau garso, yra tvirtesnės, patikimesnės, jose paprastai sumontuojamos kelios spynos.

Laiptinės durys

Specializuotų durų pardavimo tinklalapių skiltyse „Laiptinės durys“ galima rasti ne tik kelis metalinių ar plieninių laiptinės durų variantus. Ten galite apžvelgti įvairias telefonspynes, praėjimo kontrolės sistemų mechanizmus ir kitas daugiabučių saugos sistemas. Geros ir kokybiškos durys neįsivaizduojamos ir be dailių rankenų bei be patikimų spynų.

Durų rankenas galima rinktis pagal skonį ir norus — puikiai priderintos prie durų varčios rankenos duris ne tik papildys, bet ir papuoš. Tuo tarpu spynos suteikia namams daugiau saugumo, tad jas vertėtų rinktis atsakingai. Kaip ir vartais, elektromechaninės bei elektromagnetinės spynos padės sukurti saugesnius namus.

Būsto paskola iš banko