SWEDBANK

Swedbank būsto paskolos

Swedbank būsto paskolos skaičiuoklė

SWEDBANK SKAIČIUOKLĖ

Tipinis būsto paskolos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imamo su nekilnojamuoju turtu susijusio būsto paskolos bendra suma būtų 65 000 Eur, kai kredito sutarties trukmė – 26 metai. Taikant 2.2 proc. kintamą metinę palūkanų normą, mokant banko nustatytą vienkartinį 0,4 proc. kredito sumos sutarties administravimo mokestį (260 Eur), minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Hipotekos įregistravimo mokestį (31,28 Eur), būsto kredito įmokas mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 2.3 proc., o bendra būsto paskolos gavėjo mokama suma būtų – 86 094 Eur. Bendras kredito įmokų skaičius – 312 ir įmokos suma – 274 Eur.

Pagrindiniai būsto paskolos išdavimo žingsniai

Jau apsisprendėte įsigyti pirmąjį ar tiesiog pasikeisti turimą būstą? Šis gidas suteiks visą reikalingą informaciją apie būsto įsigijimą ir žingsnis po žingsnio nuves nuo svajonės apie savo jaukius namus iki jų slenksčio

Pradžių pradžia. Ar žinote savo skolinimosi galimybes?

Būsto pirkimas yra vienas svarbiausių gyvenimo sprendimų. Todėl prieš pradedant būsto paieškas labai svarbu objektyviai įvertinti savo finansinę padėtį ir perspektyvas.

Apskaičiuokite pajamas, įvertinkite išlaidas

Pagalvokite, kiek pinigų norėtumėte ir galėtumėte skirti būsto paskolos mėnesio įmokai. Tiksliai įvertinkite savo pajamas ir jų stabilumą, tačiau skaičiuokite tik reguliariai gaunamas lėšas.

Atsakingai pažiūrėkite ir į savo išlaidas. Paskaičiuokite visas šiuo metu patiriamas būtinas ir galimas išlaidas, pridėkite turimų įsipareigojimų mėnesio įmokas.

Savo galimybes gauti būsto paskolą preliminariai galite įsivertinti pasinaudoję šia skaičiuokle. Priimti tinkamą sprendimą Jums visada padės ir mūsų specialistai. Gauti išsamią informaciją apie būsto finansavimą nuotoliniu būdu arba užsiregistruoti susitikimui į padalinį galite paskambinę 1884.

Ar pagalvojote apie ateitį?

Galbūt planuojate sukurti šeimą ar susilaukti kūdikio? O gal keisite gyvenimo būdą? O ką darytumėte, jei sumažėtų pajamos? Pabandykite apmąstyti įvairias gyvenimo situacijas ir su jomis susijusias galimas išlaidas bei veiksmus.

Apgalvotas pajamų ir išlaidų balansas – rami galva

Jūsų mėnesio finansiniai įsipareigojimai (įskaitant ir būsimą būsto paskolos mėnesio įmoką) neturėtų viršyti 30–40 proc. Jūsų mėnesio pajamų.

Be to, pagalvokite ir apie taupymo būdus bei galimybes, kad atsiradus neplanuotoms išlaidoms ar netikėtai sumažėjus pajamoms galėtumėte džiaugtis kokybišku gyvenimu, o turimi įsipareigojimai netaptų finansine našta.