Medinio namo apšiltinimas ekovata

Medinio namo apšiltinimas ekovata

Šiltinimo medžiaga ekovata, įvairiais aspektais, pasižymi geromis universalumo savybėmis. Štai, viena iš medžiagos savybių, tiesa, tai labiau aktualu medinių namų savininkams — medinių konstrukcijų apsauga nuo medienos graužikų. Tai reiškia, jog, jei atliktas medinių sienų, grindų ar stogo apšiltinimas ekovata, šios konstrukcijos tampa, ne tik mažiau laidžios šalčiui, bet ir patvaresnės, bei ilgaamžiškesnės.

Kaip medinės namo konstrukcijos apsaugomos nuo graužikų? Galima teigti, jog apšiltinimo medžiaga ekovata warmcel leidžia užbėgti problemai už akių, t.y., ši apšiltinimo vata nesudaro palankių sąlygų ar galimybių veistis medienos graužikams.

Kaip žinia, medienos graužikai gali sugadinti medines konstrukcijas taip, kad jos keltų pavojų, dėl savo tvirtumo suprastėjimo. Dažniausiai, tokiais atvejais, tiesiog pakeičiamos pažeistos konstrukcijos, kadangi, atstatyti jas į pradinę būklę, neįmanoma. Tačiau, net ir pakeitus šias konstrukcijas, niekas negali garantuoti, kad tai nepasikartos, o be to, medienos graužikai gali apimti ir didesnį plotą. Todėl, prasminga imtis priemonių, kurios panaikintų tokios problemos atsiradimo galimybę.

Jei atliekate ar ketinate atlikti medinio namo apšiltinimą, būtų tikslinga panaudoti apšiltinimo medžiagą ekovatą warmcel. Medinių pastatų apšiltinimas ekovata, dėl jai būdingų savybių, populiarus užsienio šalyse, ypač šiaurinėse šalyse, kur statiniai susiduria su ekstremaliomis sąlygomis. Čia, ši apšiltinimo medžiaga patikrinta laiko ir įvairių gamtos veiksnių (temperatūrų pokyčiai, drėgmė ir t.t.).

Kitaip tariant, medinių namų apšiltinimas ekovata — tai metodas, pateisinantis save. Pasirūpinkite savo namu: apšiltinimas ekovata — tai, kas itin tinkama mediniams namams. Savo medinį namą apsaugosite nuo: šalčio, drėgmės, gaisro pavojaus, graužikų, pelėsio ir ne tik.

Būsto paskolos palūkanos