Sienų griovimas – interjero dizainas

Sienų griovimas – interjero dizainas

Savo namuose – Jūs šeimininkai ir galite susikurti norimą interjero dizainą. Kiekvienas žmogus turi savo poreikius, todėl savarankiškai sprendžia, kaip jam tinkamiau panaudoti savo gyvenamąjį plotą. Kartais, įgyvendinti tam tikras namų interjero dizaino vizijas, prireikia metodų, kuriais iš esmės pakeičiama vidaus patalpų struktūra. Vienas iš tokių metodų – tai sienų griovimas. Dažniausiai, sienų griovimas atliekamas siekiant racionaliau panaudoti gyvenamąjį plotą.

Štai, pavyzdžiui, dažnai pasitaiko atvejų, kuomet žmonės nori sujungti vonios ir tualeto kambarius į vieną kambarį – realizuoti tai, reikalingas sienos griovimas. Tokiu būdu pašalinami užkampiai, kurie susidarydavo prie vidinės, griaunamos sienos. Tuomet atlaisvintą plotą galima panaudoti spintelei, veidrodžiui, skalbimo mašinai ir pan. patalpinti. Be to, panašiu atveju, atliekamas ne tik sienos griovimas, bet ir naujos sienos mūrijimas, vienoje iš durų vietoje, kadangi suformuojamas naujas įėjimas į patalpą.

Taip pat, populiaru įrengti atviro tipo virtuvę – tuomet atliekamas jungiančių virtuvę su kita patalpa sienų griovimas. Tai leidžia įrengti, pvz., stalą maistui ruošti su integruota buitine technika, barą ir pan. Apibendrinant galima teigti, kad sienų griovimas – tai naujų, nestandartinių idėjų realizavimo galimybių sukūrimas.

Atliekantys sienų griovimą, konsultuoja sienų griovimo galimybių klausimais, ar tokiais kaip leidimai buto remontui daugiabutyje. Sienų griovimas atliekamas “nuo – iki”. Tai reiškia, jog siena nugriaunama, surenkamos statybinės atliekos, padaroma apdaila ar kiti, reikalingi statybų – remonto darbai. Taip pat, atliekamas sienų griovimas, griaunant senus statinius.

Būsto paskolos sutartis