Metalinė stogo danga – atspari korozijai

Metalinė stogo danga – atspari korozijai

Viena iš populiariausių, patrauklių tiek savo funkcionalumu, tiek savo kaina, stogo dangų – metalinė stogo danga. Dengti metaline stogo danga galima stogus, kurie yra mažiausiai 7 laipsnių nuolydžio. Metalinė danga yra itin lengva, apdorota naujausiomis technologijomis, kurios suteikia metalinei stogo dangai ilgaamžiškumo, tvirtumo, atsparumo visiems išorės veiksniams, kurie veikia namo stogą.

Dažniausiai gaminama plieninė stogo danga. Plieninė stogo danga yra atspari korozijai – tai reiškia, jog ji nepradės rūdyti ir neteks jos keisti dėl šios priežasties. Plieninė stogo danga gali būti nestandartinių formų, tai yra, ją galima išlankstyti, kad ji prisitaikytų prie visų stogo iškilimų ir pan. Metalinė stogo danga gaminama įvairiausių formų, todėl yra tinkama ir modernios architektūros namų stogams ir įprastiems namų stogams. Galima pasirinkti ir čerpių imitacijos plieninę stogo dangą, kuri atspindės namo charakterį. Spalvų gausybė leidžia priderinti metalinę stogo dangą prie įvairiausių namų fasadų.

Plieninė stogo danga nesamanoja, yra lengvai valoma, todėl namo stogo eksploatacija nebus sudėtinga. Žiema prie plieninio namo stogo neprikimba sniegas ir neužsilaiko. Tačiau, slystantis sniegas turi būti sukontroliuotas, kad neužkristų ant praeivių, automobilių ir t.t. Šiam reikalui yra naudojami papildomi plieninio stogo elementai — sniego gaudytuvai. Sniego gaudytuvai tai labai elementarios konstrukcijos detalės, kurios kartu su stogo vandens nutekėjimo sistema užtikrina jog sniegas nuo stogo tvarkingai pasišalintų.

Vienintelis niuansas — prieš dengiant stogą plienine stogo danga, stogą reikia paruošti. Kadangi metalinė stogo danga, lyjant gali kelti triukšmą, o tai trukdyti komfortą būnant namie, stogą reikia padengti garso izoliaciniu sluoksniu, tuomet šios problemos išvengiama. Plieninė stogo danga – ekonomiška ir praktiška.

Būsto paskola be pradinio įnašo